Breaking News
 |  | 

Zwierzęta

Najłagodniejsze psy dla dzieci

img-responsive

Jakie są najłagodniejsze psy dla dzieci?

Dzieci i psy mogą być niebezpiecznym połączeniem. Dzieci mają talent do wpadania w kłopoty, a psy mają talent do gryzienia ich, gdy już się w nich znajdą.

Próba wyboru najlepszego psa dla Twoich dzieci to ćwiczenie polegające na określeniu, jak duże ryzyko jesteś gotów podjąć. Żaden pies nie będzie w stu procentach bezpieczny wokół każdego dziecka, które się pojawi, ale niektóre rasy są bardziej skłonne do gryzienia niż inne.

Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz uciekać i dostać najbardziej agresywną rasę na bloku. Chcesz znaleźć słodkiego psa, który nie przestraszy Twoich dzieci i będzie je chronić, jeśli pojawią się kłopoty.

Zanim przyniesiesz do domu nowego psa, upewnij się, że wiesz, jakiego rodzaju psa dostajesz.

Jeśli rozważasz dodanie psa do swojej rodziny, jest wiele rzeczy do rozważenia. Czy masz czas i pieniądze, aby się nim opiekować? Czy mieszkasz w mieszkaniu czy w domu? Jakiego rodzaju harmonogramu używasz?

Malutkie pieski mogą być urocze, ale niekoniecznie są łagodne. Z drugiej strony, duże rasy mogą być bardziej odpowiednie dla rodzin ze starszymi, bardziej odpowiedzialnymi dziećmi. Jednak nie wszystkie psy o dużej energii są odpowiednie dla mniejszych dzieci.

Według badań VCA Animal Hospitals “Decoding Dog Breeds” wiele małych psów jest bardziej agresywnych niż się ludziom wydaje.

Psy ras mieszanych są zazwyczaj najlepszym wyborem dla dzieci, ponieważ psy czystej krwi są bardziej narażone na problemy behawioralne i zdrowotne.

Dokładne badania przed podjęciem decyzji, który pies do przyjęcia będzie zaoszczędzić wiele kłopotów później. Porozmawiaj z sąsiadami, którzy mają rodzaj psa, który Cię interesuje, poproś swojego lekarza weterynarii o skierowanie od klientów tej samej rasy lub sprawdź lokalną grupę ratowniczą, która może mieć już odpowiedniego psa pod swoją opieką.

Małe psy mogą być delikatne i nie wytrzymać ostrej zabawy, natomiast psy silne fizycznie mogą nie reagować tak dobrze na dyscyplinę.

Bez względu na to, na jaką rasę się zdecydujesz, upewnij się, że Twój nowy pupil jest w pełni zaszczepiony i wykastrowany lub wykastrowany przed spotkaniem z nim.

Niektóre psy są naturalnie łagodne i przyjazne, i nie mają problemu z obsługą przez dziecko. Takie psy najlepiej czują się w pobliżu dzieci.

Zabawki to świetny sposób na interakcję z psem i nauczenie go nowych sztuczek. Psy uwielbiają zabawki i zazwyczaj zrobią wszystko, aby je zdobyć, nawet jeśli oznacza to, że muszą nauczyć się nowych sztuczek.

Oto lista- najłagodniejsze psy dla dzieci:

  1. Labrador Retriever:

    Labrador retrievery są jedną z najlepszych ras psów dla rodzin z dziećmi. Są bardzo lojalne, inteligentne, łatwe do wyszkolenia i uwielbiają spędzać czas ze swoimi rodzinami. Labradory mają również dużo energii, więc potrzebują dużo ćwiczeń i miejsca do biegania, aby pozostać szczęśliwymi i zdrowymi. Są świetnymi pływakami, więc jeśli mieszkasz w pobliżu rzeki lub jeziora, możesz zabierać je na pływanie, kiedy tylko chcesz. Labradory uwielbiają też przejażdżki samochodem i chętnie wybiorą się na przejażdżkę od czasu do czasu z rodziną.

  2. Beagle:

    Beagle są kolejnym wspaniałym zwierzakiem dla dzieci, ponieważ mają tendencję do bycia przyjaznym i zabawnym wokół dzieci. Beagle lubią inne zwierzęta, jak również, więc mogą próbować gonić żadnych innych zwierząt domowych w rodzinie.

 

najlagodniejsze-psy-dla-dzieci

ABOUT THE AUTHOR