Breaking News
 |  | 

Zwierzęta

O czym musimy wiedzieć, kiedy chcemy krok po kroku uszyć ubranko dla psa?

img-responsive

W przypadku niektórych psów, konieczna jest dodatkowa ochrona na przykład przed mrozem. Każdy właściciel psa musi o tym pamiętać, gdyż nie wolno narażać swojego czworonożnego przyjaciela na utratę zdrowia. W obecnych czasach ubranka dla psów nie są już niczym dziwnym i coraz więcej piesków chodzi właśnie w takich ubrankach. Szeroka oferta ubranek dostępna jest w sklepach zoologicznych. Jednak możemy także samodzielnie uszyć kubraczek, który nie tylko będzie elegancki, ale również praktyczny.

Zrobienie ubranka dla pas. Dlaczego nie jest to trudne?

Na wstępie musimy określić potrzeby oraz dokonać pomiarów zwierzaka. Ubranka będą różnic się w przypadku maltańczyka, jamnika, yorka lub tez shih tzu. To wszystko ma kluczowe znaczenie i nie wolno tych aspektów nam lekceważyć, gdyż chcemy, aby nasz piesek prezentował się znakomicie oraz czuł się komfortowo w odpowiednim dla siebie ubranku. Musimy zdecydować się zatem na pewien określony szablon oraz wybrać właściwą opcję. Wszystko sprowadza się do tego, jakie mamy potrzeby. Jest to bardzo ważne.

Jak wobec tego uszyć dla naszego pieska wygodny sweterek? Kiedy wybieramy kurtkę lub sweter dla pas, wtedy zapewniamy mu całkowitą ochronę termiczną. Takie ubranka są idealne na spacer nawet w zimowe popołudnia. Sweterek należy nakładać przez głowę. Ubranka nie trzeba zapinać. Inną i wartą rozważenia propozycją jest odpowiedni kombinezon dla naszego psa. Takie ubranie jest po prostu ciepłe i świetnie nadaje się na mroźne dni. Szycie takiego ubranka jest możliwe także w warunkach domowych. Kiedy znamy wymiary na sweter lub kurtkę dla naszego psa, w naszym przypadku chodzi o jamnika, wtedy musimy wykonać odpowiednie kroje. Z nich uszyjemy ubranko. Znaczenie ma specyfika ubranka.

Niezwykle łatwo jest wykonać tak zwane derki, gdyż można je zrobić tylko z jednego kawałka materiału. Wtedy nie napracujemy się, gdyż jest to prosty zabieg. Musimy nanieść na kartkę papieru wszystkie wymiary naszego zwierzaka domowego i odpowiednio wyciąć. W dalszej kolejności wykańczamy wszystkie brzegi i w miejscu, gdzie są zapięcia, musimy zszyć rzepy.

Teraz już wiemy, jak uszyć legowisko dla psa krok po kroku.

 

o-czym-musimy-wiedziec-kiedy-chcemy-krok-po-kroku-uszyc-ubranko-dla-psa

ABOUT THE AUTHOR